Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą mebli tapicerowanych od 30 lat na terenie województwa śląskiego, obejmującym obszar do około 60 km od naszej siedziby w Sosnowcu. Obsługujemy wiele większych miast w regionie, w tym Będzin, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Wojkowice, Psary, Tychy oraz inne miasta. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór mebli wypoczynkowych oraz mebli z segmentu budżetowego, takich jak wyposażenie kwater pracowniczych czy hotelowych.

Nasza Oferta

Meble, które prezentujemy na naszej stronie, dostępne są w standardowych wymiarach dla każdego modelu. Jednak nasi klienci mają możliwość zamówienia każdego z modeli z indywidualnymi wymiarami oraz w wybranej tkaninie, czy dowolnym kolorze. Nasze doświadczenie pozwala nam doradzać klientom w celu uniknięcia zamówienia mebli, które nie spełnią oczekiwań pod względem trwałości czy też funkcjonalności.

Profesjonalna Obsługa

Oferujemy darmowy pomiar w domu klienta oraz doradztwo w doborze odpowiednich materiałów, które idealnie wpasują się w wystrój wnętrz. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy kontynuują tradycję wysokiej jakości w rodzinnych warsztatach w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Warsztat Tapicerski i Usługi Pogwarancyjne

Od 2022 roku posiadamy własny warsztat tapicerski, co umożliwia nam świadczenie usług również po okresie gwarancyjnym. Więcej informacji o naszym zakładzie tapicerskim znajdą Państwo na stronie www.tapicer-sosnowiec.pl. Świadczymy również usługi zmiany tkanin w meblach tapicerowanych czy też naprawę pianek, sprężyn itp. wszystkich rodzajów mebli tapicerowanych.

Terminy Realizacji

Standardowy czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi trzym cztery tygodnie od daty złożenia zamówienia. W okresach wzmożonego popytu, takich jak okresy przedświąteczne, terminy realizacji mogą być wydłużone. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami odpowiednio wcześniej.

Zapraszamy do Kontaktu

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego, aby otrzymać profesjonalne doradztwo w zakresie naszej oferty mebli tapicerowanych i wypoczynkowych.

Nasza Oferta Obejmuje:

Gwarancja i Warunki Zakupu

Współpraca z firmami rodzinnymi umożliwia nam zapewnienie 2-letniej gwarancji na nasze produkty oraz opcję zakupu na raty w wysokości 1%. Od 2022 roku posiadamy własny warsztat tapicerski, co umożliwia nam świadczenie usług również po okresie gwarancyjnym na bardzo preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja i Kontakt

Zapraszamy również do naszego magazynu w Sosnowcu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Więcej informacji na temat miejsc i godzin ekspozycji znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!